Usługi porządkowe CleanMaster – skorzystaj z usług profesjonalistów!

Usługi porządkowe CleanMaster – skorzystaj z usług profesjonalistów!

CleanMaster to firma, która wspiera ludzi w utrzymaniu czystości i porządku od wielu lat. Usługi sprzątania oferowane przez CleanMaster są profesjonalne i kompleksowe. Realizowane są na terenach przemysłowych, w biurach, wspólnotach mieszkaniowych, garażach oraz na terenach zielonych. Z usług CleanMaster korzystają klienci indywidualni, jak również komercyjni oraz instytucje publiczne, na pojedyncze zlecenia, jak i cykliczne.

Nowoczesne sprzęty i wykwalifikowana kadra

Wykonując usługi sprzątania, korzystamy ze specjalistycznych środków chemicznych renomowanych firm oraz sprawdzonych technologii. Pracujemy wyłącznie z nowoczesnym sprzętem i wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, która zapewnia, że każde zlecenie jest wykonane z najwyższą starannością. Cechuje nas elastyczność oraz dokładne wywiązywanie się z zobowiązań zmieniających się w zależności od potrzeb klienta. W odróżnieniu od innych firm, każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie, tak aby było dostosowane do potrzeb klienta.

Usługi Fran Master

W naszej ofercie znajdują się usługi z zakresu sprzątania obiektów mieszkalnych, w tym zamiatanie i mycie klatek schodowych, mycie okien, parapetów i oświetlenia, elewacji, grabienie liści, koszenie trawników, odśnieżanie, mycie garaży, porządkowanie piwnic i suszarni itp. Współpracujemy również z wieloma branżami, dostosowując się do specyfiki danego obiektu. Świadczymy usługi także dla biur, w tym mycie okien, podłóg, drzwi, czyszczenie rolet, żaluzji, oświetlenia oraz porządku w sanitariatach.

Zapraszamy do skorzystania z usług CleanMaster!

CleanMaster oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi utrzymania czystości, które powinny w pełni usatysfakcjonować każdego klienta. Mamy elastyczne godziny pracy, więc możemy dostosować je tak, aby nie przeszkadzać mieszkańcom lub klientom. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, aby utrzymać porządek w Twojej okolicy!

Previous Meble na wymiar do pokoju dziennego
Next Jak zaplanować wolny czas z rodziną?

Może to Ci się spodoba

Otrzymaliśmy 5700 sztuk płynu do dezynfekcji rąk

Gabriela Wenne Błażyńska, Wicestarosta Pabianicki w imieniu  całego Zarządu Powiatu Pabianickiego serdecznie dziękuje Grzegorzowi Mackiewiczowi Prezydentowi Miasta Pabianic  i Pabianickiemu Centrum Medycznemu za przekazanie  5700 sztuk płynu do dezynfekcji rąk, który działa wirusobójczo i bakteriobójczo. Płyny

Stop. Agresji Drogowej. Widzisz? Reaguj – każdy może pomóc w walce z piratami drogowymi

Od sierpnia 2014 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie funkcjonuje  Nieetatowy Zespół do Zwalczania Agresywnych Zachowań na Drogach. W skład Zespołu działającego wchodzą zarówno policjanci z wydziału ruchu drogowego

III piętro w DPS uroczyście otwarte

Krzysztof Habura, Starosta Pabianicki wraz Gabrielą  Wenne Błażyńską, Wicestarostą,  członkami Zarządu Powiatu Pabianickiego: Henrykiem Brzyszczem i Robertem Kraską oraz  radnymi powiatowymi uroczyście otworzyli wyremontowane trzecie piętro w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Łaskiej 86 w Pabianicach.

Dobiegają końca prace przy budowie rowu melioracyjnego, łączącego ul. Piłsudskiego z rzeką Dobrzynką

Nowo wybudowany rów jest usytuowany na działce miejskiej. Poprawi on odwodnienie okolicznych terenów, które dotychczas były podtapiane. Inwestycja była realizowana przez Wydział Infrastruktury Technicznej i Komunikacji Urzędu Miejskiego. Jest to

Konserwacja i udrożnienie rowów

Powiat Pabianicki  podpisał umowę na zadanie pn.: ”Konserwacja rowów”, by realizować działania melioracyjne związanych z konserwacją i udrażnianiem rowów. Konserwacja ta polega m in. na wykaszaniu porostów ze skarp rowów, wygrabianiu

Policjanci zalecają ostrożność przy zakupach w sieci

Wraz z rozwojem techniki i powszechnym  dostępem do sieci  klienci coraz częściej robią zakupy  przez Internet. Jak wszyscy wiemy, wiąże się to z możliwością zakupów  bez konieczności wychodzenia z domu.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź