Spotkanie z pabianicką policją
6 maja 2022 roku policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach i z podległych jednostek, wzięli udział w pikniku organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, pn. „Nowoczesność, kreatywność, innowacyjność”.
Przedsięwzięcie odbyło się przy Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Lutomiersku. Funkcjonariusze korzystając z możliwości, jakie dał zaplanowany piknik, zorganizowali działania o charakterze profilaktycznym i doborowym. Mundurowi przygotowali stoisko promocyjne, na którym można było zapoznać się ze specyfiką służby w Policji, uzyskać informacje o naborze, a także pobrać materiały informacyjne. Pod granatowym namiotem pabianickiej policji czekało także wiele atrakcji dla najmłodszych. Milusińscy brali udział w konkursach z nagrodami – odblaskami, malowankami oraz krzyżówkami. Ponadto uczestnicy pikniku mieli możliwość obejrzeć sprzęt i wyposażenie wykorzystywane w codziennej służbie przez policjantów.
Źródło: Komenda miejska Policji w Pabianicach
Może to Ci się spodoba
Zatrzymani dwaj dilerzy
Policjanci z VIII Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali dwóch mężczyzn zajmujących się sprzedażą środków odurzających. Mężczyźni w wieku 21 i 22 lat usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków za co
Dozór dla młodego narkotykowego dilera z powiatu krakowskiego
16 czerwca br. przed północą w Nowej Górze dzielnicowi z Komisariatu Policji w Krzeszowicach zauważyli trzy młode osoby, które na widok mundurowych zaczęły zachowywać się nerwowo i niepewnie. Funkcjonariusze podjęli
Odprawa roczna w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie
12 stycznia 2017 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie odbyła się odprawa służbowa, na której podsumowano stan bezpieczeństwa w regionie, omówiono efekty pracy małopolskich policjantów w minionym roku, przedstawiono
35-latek zatrzymany przez policjantów III Komisariatu Policji w Krakowie trzymał w zamrażalniku narkotyki ukryte w pudełku po margarynie
Od pewnego czasu, policjanci Zespołu Operacyjno Rozpoznawczego III Komisariatu Policji w Krakowie mieli podejrzenia, że w jednym z mieszkań w krakowskiej dzielnicy Krowodrza, młody mężczyzna może posiadać większą ilość narkotyków.
Samochód wpadł do rowu. Za kółkiem pijany kierowca
Zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, spowodowania kolizji drogowej oraz kierowania bez uprawnień usłyszał 44-letni mężczyzna. Do zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego tygodnia w Podchybiu. Dyżurny policji otrzymał informacje, że
Policjanci CBŚP udaremnili wprowadzenie na rynek 18 kilogramów amfetaminy
Ponad 13 litrów oleju amfetaminowego, kilogram gotowej amfetaminy, 670 tabletek ekstazy zabezpieczyli policjanci CBŚP z Lublina u 36-letniego mężczyzny. Wartość zabezpieczonych narkotyków to 6 mln złotych. Mieszkaniec Małopolski usłyszał zarzuty


0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!