Zapraszamy na Charytatywny Rajd Rowerowy

Zapraszamy na Charytatywny Rajd Rowerowy

Serdecznie zapraszamy wszystkich w niedzielę 29 maja na pierwszy w tym roku Charytatywny Rajd Rowerowy z cyklu AKTYWNE PABIANICE, którego organizatorem jest miejski i powiatowy Koalicyjny Klub Radnych, Prezydent Miasta Pabianic Grzegorz Mackiewicz i Starosta Pabianicki Krzysztof Habura. Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie „ROWEROWE PABIANICE”.

Cel rajdu jest bardzo szczytny – zbierane są  pieniądze na sprzęt do KTG dla pabianickiej porodówki. Opłaty w wysokości 10 zł od uczestnika (mile widziana wielokrotność tej sumy) można dokonać w trakcie rejestracji od godziny 9:00 bezpośrednio przed rajdem.

Przed startem odbędzie się rozgrzewka poprowadzona przez Strefę Ruchu. Start rajdu punktualnie o godzinie 10:00 z Ośrodka MOSiR na Lewitynie.

Trasa rajdu – około 20 km,  prowadzi przez urokliwe tereny wiejsko – leśne aż do mety rajdu, znajdującej się  na Lewitynie.
Na mecie dla uczestników będzie przygotowany ciepły posiłek regeneracyjny.

Zapraszamy całe rodziny!

Źródło: Urząd Powiatowy w Pabianicach

Previous III piętro w DPS uroczyście otwarte
Next Nagrody wręczone

Może to Ci się spodoba

80 proc. Polaków skarży się na ból pleców

Osiem godzin w pracy w pozycji siedzącej, odpoczynek przed telewizorem, częste korzystanie z samochodu i dźwiganie zakupów mogą skutkować uciążliwymi bólami pleców. Z tym problemem może się zmagać nawet 8 na 10 Polaków. Zdaniem

32. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków

Tegoroczna trasa 32. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków obejmie zasięgiem 4 województwa. Zawodnicy pokonają 800 km trasy w ramach 5 etapów. Miastem rozpoczęcia całego wyścigu 23 czerwca 2021 r.

Zakończony wielkim sukcesem UltraPark Weekend 2022

Wielkie święto biegaczy, czyli UltraPark Weekend organizowany przez klub „O co biega” zakończył się wielkim ukcesem! W Parku Wolności padł REKORD ŚWIATA w biegu 48-godzinnym, który pobiła Patrycja Bereznowska pokonując dystans 403,320 km i 233

E-sport przyciąga coraz więcej graczy i widzów

Mistrzostwa w grach komputerowych ogląda blisko 256 mln osób na całym świecie. Rynek wart jest obecnie 0,5 mld dol., a w 2019 roku ma sięgnąć 1,1 mld dol. – wynika z szacunków Newzoo.

„ABM Jędraszek UltraPark Weekend 4”

Już dziś zaczyna się bardzo sportowy weekend. W dniach 13-15 maja 2022 r. odbędzie się czwarta edycja Festiwalu Biegów „ABM Jędraszek UltraPark Weekend 4”. Podczas wydarzenia zawodnicy z Polski i Europy rywalizować

Janek Grzegorzewski zwycięzca Big Air Kite League 2022

Wczoraj gościem Krzysztofa Habury, Starosty Powiatu Pabianickiego był mieszkaniec naszego powiatu – Janek Grzegorzewski. Młody sportowiec jest jednym z najbardziej utalentowanych kitesurferów na świecie. Już w wieku 18 lat otrzymał zaproszenie na Red Bull

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź