Zapraszamy na Charytatywny Rajd Rowerowy

Zapraszamy na Charytatywny Rajd Rowerowy

Serdecznie zapraszamy wszystkich w niedzielę 29 maja na pierwszy w tym roku Charytatywny Rajd Rowerowy z cyklu AKTYWNE PABIANICE, którego organizatorem jest miejski i powiatowy Koalicyjny Klub Radnych, Prezydent Miasta Pabianic Grzegorz Mackiewicz i Starosta Pabianicki Krzysztof Habura. Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie „ROWEROWE PABIANICE”.

Cel rajdu jest bardzo szczytny – zbierane są  pieniądze na sprzęt do KTG dla pabianickiej porodówki. Opłaty w wysokości 10 zł od uczestnika (mile widziana wielokrotność tej sumy) można dokonać w trakcie rejestracji od godziny 9:00 bezpośrednio przed rajdem.

Przed startem odbędzie się rozgrzewka poprowadzona przez Strefę Ruchu. Start rajdu punktualnie o godzinie 10:00 z Ośrodka MOSiR na Lewitynie.

Trasa rajdu – około 20 km,  prowadzi przez urokliwe tereny wiejsko – leśne aż do mety rajdu, znajdującej się  na Lewitynie.
Na mecie dla uczestników będzie przygotowany ciepły posiłek regeneracyjny.

Zapraszamy całe rodziny!

Źródło: Urząd Powiatowy w Pabianicach

Previous III piętro w DPS uroczyście otwarte
Next Nagrody wręczone

Może to Ci się spodoba

80 proc. Polaków skarży się na ból pleców

Osiem godzin w pracy w pozycji siedzącej, odpoczynek przed telewizorem, częste korzystanie z samochodu i dźwiganie zakupów mogą skutkować uciążliwymi bólami pleców. Z tym problemem może się zmagać nawet 8 na 10 Polaków. Zdaniem

32. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków

Tegoroczna trasa 32. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków obejmie zasięgiem 4 województwa. Zawodnicy pokonają 800 km trasy w ramach 5 etapów. Miastem rozpoczęcia całego wyścigu 23 czerwca 2021 r.

E-sport przyciąga coraz więcej graczy i widzów

Mistrzostwa w grach komputerowych ogląda blisko 256 mln osób na całym świecie. Rynek wart jest obecnie 0,5 mld dol., a w 2019 roku ma sięgnąć 1,1 mld dol. – wynika z szacunków Newzoo.

Regularne ćwiczenia w ciąży zmniejszają ryzyko cukrzycy ciążowej

Zdaniem ekspertów podczas ciąży nie trzeba rezygnować z gimnastyki, a jedynie ją skorygować i dopasować do danego trymestru. Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom, na przykład wzmacniającym mięśnie dna miednicy, znacznie poprawia się kondycja organizmu

Zakończony wielkim sukcesem UltraPark Weekend 2022

Wielkie święto biegaczy, czyli UltraPark Weekend organizowany przez klub „O co biega” zakończył się wielkim ukcesem! W Parku Wolności padł REKORD ŚWIATA w biegu 48-godzinnym, który pobiła Patrycja Bereznowska pokonując dystans 403,320 km i 233

Janek Grzegorzewski zwycięzca Big Air Kite League 2022

Wczoraj gościem Krzysztofa Habury, Starosty Powiatu Pabianickiego był mieszkaniec naszego powiatu – Janek Grzegorzewski. Młody sportowiec jest jednym z najbardziej utalentowanych kitesurferów na świecie. Już w wieku 18 lat otrzymał zaproszenie na Red Bull

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź