20-latek zatrzymany z narkotykami

20-latek zatrzymany z narkotykami

Analiza i ciągłe monitorowanie środowiska związanego z handlem narkotykami przynosi efekty w postacie udaremniania wprowadzania ich do obrotu.

Długotrwała praca policjantów z VIII Komisariatu Policji w Krakowie dotycząca rozpracowania środowiska narkotykowego przyczyniła się do namierzenia 20-letniego mieszkańca Nowej Huty. Wszystkie zebrane materiały wskazywały, że może on być zamieszany w sprzedaż narkotyków. Wczoraj został zatrzymany. Kryminalni z VIII Komisariatu Policji w Krakowie zabezpieczyli przy 20-latku susz marihuany, który zapakowany był do woreczka strunowego. Następnie wraz z zatrzymanym udano się do jego miejsca zamieszkania. Tam podczas przeszukania funkcjonariusze natrafili na kolejne partie środków odurzających. Marihuana ukryta była w pokojach ale i też w lodówce.  W sumie zabezpieczono kilkadziesiąt gram suszu. Zabezpieczono również woreczki strunowe służące do porcjowania narkotyku, wagę elektroniczną oraz młynek.

Zatrzymany usłyszał zarzuty z art. 62 UoPN – posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci wyjaśniają skąd mężczyzna posiada te środki i na jaki rynek odbiorców trafiały.

Previous Policjanci z VI Komisariatu Policji w Krakowie ustalili i zatrzymali seryjnego włamywacza
Next Czym jest Polski Fundusz Energetyczny FIZAN

Może to Ci się spodoba

Policjanci zatrzymali złodziei, którzy w nocy kradli katalizatory

Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach, podczas nocnych służb, zatrzymali sprawców kradzieży katalizatorów. W wyniku podjętych czynności zatrzymali sprawców wspominanego przestępstwa podczas próby demontażu kolejnych katalizatorów. Zatrzymani to

Pabianiccy dzielnicowi zatrzymali sprawców kradzieży pojazdu

Dzielnicowi z pabianickiej komendy zatrzymali pięciu mężczyzn mających związek z kradzieżą volkswagena golfa z terenu miasta. Mundurowi w trakcie przeszukania mieszkania dwóch z nich zabezpieczyli blisko 70 gramów odurzającego suszu

Kontrola drogowa „uderzyła” w narkotykowy biznes. 5 osób usłyszało zarzuty

We wtorek 11 kwietnia 2017 roku, w godzinach wieczornych policjanci z wydziału kryminalnego wielickiej komendy realizując materiały operacyjne zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Audi A3. Okazało się,  że pojazdem

Jedna z największych od kilku lat plantacja konopi indyjskich została zlikwidowana

Małopolscy policjanci zlikwidowali jedną z największych od kilku lat plantacjikonopi indyjskich w naszym województwie. Zatrzymano właściciela posesji oraz pracujących przy uprawie dwóch mężczyzn. Zabezpieczono ponad 2800 krzaków konopi oraz 36,5

Kolejny kierowca kierował po zażyciu narkotyku

Policjanci Komisariatu Policji VI w Krakowie zatrzymali 23- letniego mężczyznę, który kierował samochodem po zażyciu narkotyków. Badanie testerem wykazało obecność w organizmie krakowianina marihuany i amfetaminy. Mężczyźnie pobrano krew do

Krakowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy przewozili narkotyki. Jeden z nich posiadał również znaczne ilości środków odurzających w miejscu zamieszkania

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Patrol wywiadowców zauważył zaparkowany w osiedlu samochód. W środku siedziało kilku mężczyzn. Jeden z nich kilka razy wychodził z pojazdu udając się do pobliskiego

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź