Otworzył drzwi policjantom, bo najprawdopodobniej spodziewał się wizyty klienta.
Policjanci Zespołu Operacyjno – Rozpoznawczego III Komisariatu Policji w Krakowie ustalili, że pewien mężczyzna mieszkający w rejonie Hali Targowej na krakowskich Grzegórzkach może posiadać w swoim mieszkaniu większą ilość narkotyków. 17 maja br. funkcjonariusze udali się do miejsca zamieszkania 36- latka. Mężczyzna otworzył drzwi nie pytając kto za nimi stoi, co pozwoliło policjantom zabezpieczyć znajdujące się w mieszkaniu narkotyki. Podczas przeszukania ujawniono 50 gramów amfetaminy, ponad 30 gramów mefedronu, prawie 30 tabletek LSD i pewne ilości marihuany.
Ponieważ zdarzenie miało miejsce na terenie Grzegórzek, które są w rejonie działania II Komisariatu Policji, funkcjonariusze z tej jednostki przejęli sprawę do prowadzenia. Wyjaśniane jest pochodzenie narkotyków, jak również krąg odbiorców środków odurzających .
Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu posiadania znacznych ilości narkotyków (art. 62 ust.2 Uopn). Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec podejrzanego zastosowano policyjny dozór.
Może to Ci się spodoba
Piętnastolatek pobity przez rówieśników
W dniu 19 maja br. w późnych godzinach wieczornych, w zagajniku leśnym przy os. Podwawelskim pobity został przez rówieśników piętnastolatek, u którego w szpitalu lekarze stwierdzili wstrząśnienie mózgu. Małoletni posiadał
Krakowscy policjanci zlikwidowali „sklepik” narkotykowy funkcjonujący w jednym z bloków w dzielnicy Stare Miasto
Zatrzymano sprzedawcę oraz dwóch kupujących środki odurzające. Dzięki ustaleniom dzielnicowych z I Komisariatu Policji w Krakowie w zakresie handlu narkotykami do którego dochodziło w okolicach dworca towarowego PKP, zlikwidowano punkt
Policjanci zatrzymali dwóch nastolatków za posiadanie narkotyków
W Niepołomicach w ostatni weekend policjanci zatrzymali dwóch nastolatków za posiadanie narkotyków. W sobotę 11 lutego br. dyżurnego Komisariatu w Niepołomicach powiadomił ojczym 16-latka, że jego pasierb od kilku dni
Ukradł i groził. Został zatrzymany przez krakowskich policjantów
Policjanci Wydziału Sztab Policji Komendy Miejskiej Policji w Krakowie zatrzymali 22- letniego mężczyznę, który skradł sześć piw z jednego ze sklepów spożywczych, a po zwróceniu uwagi przez pracownika sklepu –
Policjanci zatrzymali 46-letniego mężczyznę, który atakował kobiety
Policjanci z VII Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 46-letniego mężczyznę, który atakował kobiety – dotkliwie je bił, a następnie kradł rzeczy osobiste. Zatrzymany rok temu wyszedł z więzienia gdzie odbywał
KPP w Krakowie. Uderzenie w narkotykowy bi
Dwaj mieszkańcy powiatu krakowskiego (w wieku 39 i 42 lat) zostali zatrzymani w miniony piątek w godzinach wieczornych przez kryminalnych z miejscowej komendy.Policjanci zastali mężczyzn podczas wycinania sekatorem i pakowania do


0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!