Piętnastolatek pobity przez rówieśników
W dniu 19 maja br. w późnych godzinach wieczornych, w zagajniku leśnym przy os. Podwawelskim pobity został przez rówieśników piętnastolatek, u którego w szpitalu lekarze stwierdzili wstrząśnienie mózgu. Małoletni posiadał opuchlizny i liczne zadrapania twarzy. Policjanci Ogniwa ds. Nieletnich KP V w Krakowie znając tylko nazwisko jednego ze sprawców, ustalili pozostałych sprawców bicia i kopania piętnastolatka oraz dziewczynę, która „zleciła” pobicie chłopca. Czterem nieletnim postawiono zarzuty pobicia, nakłaniania oraz w jednym przypadku – posiadania narkotyków. Młodociani przestępcy zostali zatrzymani 22 maja 2017 r., a już następnego dnia doprowadzeni do sądu dla nieletnich. Trzech chłopców sad umieścił w schronisku dla nieletnich, dziewczyna za nakłanianie do pobicia odpowie z tzw. „wolnej stopy”.
Może to Ci się spodoba
Tymczasowy areszt dla sprawców kradzieży cysterny z paliwem
Łódzcy i pabianiccy policjanci zatrzymali na terenie Pabianic trzech mężczyzn, którzy ukradli cysternę wraz z 19.000 litrów paliwo. Wszyscy usłyszeli już zarzuty a na wniosek prokuratora, sąd zdecydował o trzymiesięcznym
Bocheńscy policjanci likwidują nielegalne uprawy konopi indyjskich
W dniach od 25 do 29 lipca biocheńscy policjanci prowadzili intensywne czynności ukierunkowane na likwidację upraw konopii indyjskich na terenie powiatu. 25.07. w Bochni w rejonie pustostanu , na nieogrodzonej,
Działania „Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego”
12 maja 2022 roku na terenie województwa łódzkiego przeprowadzone zostaną działania pod nazwą „Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego”. Celem działań jest wzmocnienie bezpieczeństwa pieszych, rowerzystów, motorowerzystów tych użytkowników dróg, którzy nie
Kontrola drogowa „uderzyła” w narkotykowy biznes. 5 osób usłyszało zarzuty
We wtorek 11 kwietnia 2017 roku, w godzinach wieczornych policjanci z wydziału kryminalnego wielickiej komendy realizując materiały operacyjne zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Audi A3. Okazało się, że pojazdem
Kolejny kierowca kierował po zażyciu narkotyku
Policjanci Komisariatu Policji VI w Krakowie zatrzymali 23- letniego mężczyznę, który kierował samochodem po zażyciu narkotyków. Badanie testerem wykazało obecność w organizmie krakowianina marihuany i amfetaminy. Mężczyźnie pobrano krew do
Kolejna osoba zajmująca się nielegalnym procederem rozliczona przez policjantów
Policjanci Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą przedstawili zarzuty 52-letniej mieszkance gminy Szczurowa, która wytwarzała wyroby tytoniowe bez wymaganego zezwolenia. To już kolejna w tym tygodniu sprawa dotycząca nielegalnego towaru zrealizowana


0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!